-29%

Портативний заточувальний пристрій-гравер для ланцюгів
1 200 ₴
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТОЧ 112
+380 (98) 447-70-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний заточувальний пристрій для ланцюгових пил
Спростить заточування ланцюга в домашніх умовах,
все що необхідно це розетка на 220в.
Зручно лежить в руці!
Відмінний помічник для справжнього господаря!
Характеристики:
Потужність: 180W
Живлення: Розетка 220В,
Швидкість обертання: 0-37000 об/хв
Вага з упаковкою: 780г
Також можна використовувати як гравер з іншими насадками: свердла, відрізні диски, наждачка, полірувальні насадки, зачисні насадки, шліфувальні ...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 0.18 кВт |
| Кількість швидкостей | 10 шт. |
| Діаметр посадкового отвору | 3.2 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 0.78 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




