
Безщіткова Акумуляторна ланцюгова міні-пила 6'' (15см) з кейсом / 2 акумулятори 4А/г
2 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: Leader-36
Опис: Акумуляторна міні-пила - це удосконалена модель для поціновувачів невеликих та портативних інструментів. Однією з її ключових особливостей є безщітковий двигун, який забезпечує більшу ефективність, меншу вагу та довший термін служби.
Особливості: Ця модель оснащена напів-автоматичною системою змащування ланцюга та швидким натягом, що полегшує експлуатацію інструменту. Зберігаючи портативність, ми додали їй нових можливостей завдяки безщітковому двигуну.
Акумулятор сумісний з акумуляторним інструментом Makita
Характеристики:
- Напруга: 20В
- Потужність: 500Вт
- Тип Напрямної Шини: Зірочка
- Довжина Шини: 6'' (15,2 см)
- Швидкість Ланцюга: 7,5 м/с
- Швидкість Холостого Ходу: 5600 об/хв
- Тип Двигуна: Безщітковий
- Джерело Живлення: Літієвий Акумулятор 4000mAh
- Акумулятор сумісний з акумуляторним інструментом Makita
- Змащення Ланцюга: Напівавтоматичне з Підкачуванням
- Кількість Акумуляторів у Комплекті: 2 шт.
- Крок Ланцюга: 1/4"
- Вага: 1,4 кг
В комплекті:
- Акумуляторна Пила
- Акумулятори (2 шт)
- Шина на 6''
- Ланцюг
- Зарядний Пристрій
- Кейс
- Інструкція з Експлуатації
Ця акумуляторна міні-пила з безщітковим двигуном гарантує вам необхідну потужність та зручність у ваших робочих проектах, дозволяючи швидко і легко виконувати різні завдання з обрізки дерев та ремонту.
Ця акумуляторна пила виготовляється на тому ж заводі, що й пилки Leader 20В/6 ultra, і відрізняється від них лише кольором, інші характеристики залишаються незмінними.
Вага АКБ: 503г

АКБ Включає 10 елементів типу 18650

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 5600 об/хв |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 240 хв |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 2 800 ₴







