Гель бластер Glock - це реалістичний пістолет, що стріляє гідрогелевими кульками (орбізами). Завдяки сучасним технологіям, ця іграшка є безпечною для використання та приносить максимум задоволення під час гри. Пістолет має ергономічний дизайн та високоякісні матеріали, що гарантують довговічність.
Характеристики:
- Дальність стрільби: до 15 метрів
- Комплектація:
- 3 магазини: стандартний, подовжений та барабан на 500 кульок
- Коліматорний приціл
- Лазерний приціл
- Глушник
- Шнур для заряджання
- 5000 орбізів
Переваги:
- Реалістичний дизайн та зручність у використанні
- Рухома затворна рама
- Висока дальність стрільби
- Велика кількість додаткових аксесуарів
- Ідеальний для ігор на свіжому повітрі та тренувань
Є можливість доукомплектувати додатковими кулями 10000шт=120грн.
Примітка: Даний гель-бластер призначений виключно для розважальних цілей та гри. Він безпечний виключно з використанням гелевих куль, які постачаються в комплекті. Дотримуйтеся правил безпеки та рекомендацій виробника під час використання гель-бластера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Червоний |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





