Hilda DWE6401 - шліфувальна полірувальна машина, ідеальна для тонкого шліфування та полірування. Надійний інструмент для використання в домашніх та професійних умовах, включаючи роботи з автомобілями, будівництво та виготовлення меблів.
Характеристики:
- Потужність: 700 Вт
- Швидкість обертання: 600-3700 об/хв
- Діаметр підошви: 125 мм
- Компактна та легка конструкція
- Живлення: 220В, 50/60 Гц, євровилка
- Довжина кабеля живлення: ~1.5 м
- Матеріал корпусу: Високоякісний пластик
- Розміри: 19.5 x 22 x 12.5 см
- Вага: 1.4 кг
- Комплектація: Шліфувальна машина, платформа (125 мм), хутряна насадка, ручка, ключ, інструкція (англійська мова).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilda |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







