Стільниця з натурального каменю, Лабрадорит "Volga Blue"
Розміри:
- Ширина: 50см
- Довжина: 50см
- Товщина 2см
Також можемо виготовити стільницю за індивідуальними розмірами.
Робимо вирізи під мийку або варильну поверхню. Робимо фасонну обробку за профілем, який ви виберете.
В наявності більше 15 кольорів гранітів (різні родовища), лабрадорит та габро.
Підберемо камінь за вашим бажанням!
Способи доставки:
- Нова Пошта
- Самовивіз
- Попутний вантаж
Виготовлення тільки на замовлення, після передоплати 50%
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал стільниці | Натуральний камінь |
| Матеріал основи | Натуральний камінь |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 500 мм |
| Ширина столу | 500 мм |
| Висота столу | 20 мм |
| Діаметр стільниці | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


