
Гарячий степлер 50W + 200скоб (Набір для пайки пластику та бамперів, термостеплер, паяльник для бамперів)
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: КАРТ-50W
+380 (98) 447-70-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект для ремонту пластику та бамперів
Гарячий степлер призначений для ремонту та зміцнення бамперів та інших пластикових деталей чи конструкцій.
В кольоровій картонній коробці
Надійніше будь-якого клею на 1000% (перевірено роками!)

Характеристики:
- Живлення: 220 В
- Потужність: 50 Вт
- Нагрів за 2с
- Довжина шнура 1,3м (Євро вилка)
- Вага 350гр
- Діапазон скоб: 0.6-0.8 мм
- У комплекті 200 скоб (по 50шт кожного виду)
В комплект входить:
- термостеплер
- 200 скоб
- кусачки
Призначення скоб:
- "Мала хвиля": служить для зшивання пластмаси з окремими частинами.
- "Велика хвиля": армує проміжні відстані між вузькою скобою.
- "зовнішній кут": зміцнює зовнішні кути пластмас, а так само запає ті канали, що утворилися після вузької і широкої скоби.
- "Внутрішній кут": зміцнює внутрішні кути пластмас.
Матеріал скоб: Нержавіюча сталь.
Гарантія: 1 місяць!
Є можливість доукомплектувати додаткові скоби! 100грн/100шт або акційний набір 600шт в пластиковому органайзері за 560грн.
ВІДПРАВЛЯЄМО ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ !
Відправка замовлень кожного дня без вихідних!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plastic Welding Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Нове |
| Паковання | Пенал |
| Потужність | 50 Вт |
| Максимальна температура жала | 1000 град. |
| Мінімальна температура жала | 0 град. |
| Індикатор живлення | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




