Уцінка, через пошкоджену коробку!
Hilda DWE6401 - шліфувальна полірувальна машина, ідеальна для тонкого шліфування та полірування. Надійний інструмент для використання в домашніх та професійних умовах, включаючи роботи з автомобілями, будівництво та виготовлення меблів.
Характеристики:
- Потужність: 700 Вт
- Швидкість обертання: 600-3700 об/хв
- Діаметр підошви: 125 мм та 150 мм
- Компактна та легка конструкція
- Живлення: 220В, 50/60 Гц, євровилка
- Довжина кабеля живлення: ~1.5 м
- Матеріал корпусу: Високоякісний пластик
- Розміри: 19.5 x 22 x 12.5 см
- Вага: 1.4 кг
- Комплектація: Шліфувальна машина, 2 платформи (125 мм, 150 мм), 7 насадок для полірування, ручка, ключ, інструкція (англійська мова).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilda |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 150 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴




